Casa Taboa Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Oneindige zwembad Dompelbad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 2-slaapkamer Casa Taboa Villa Franca biedt plaats aan maximaal 8 gasten en bevindt zich op een welgelegen locatie op 7 km afstand van bezienswaardigheden als Paroquia Nossa Senhora Aparecida. De 85 m² grote villa ligt op een rijafstand van 10 minuten van Fazendinha Zoomix en biedt draadloos internet en privéparkeren.
Museu Histórico Municipal José Chiachiri is op 8 km afstand gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Fonte Luminosa, gelegen binnen 15 minuten rijden.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van deze accommodatie. De luchthaven Franca is bereikbaar binnen 15 minuten rijden van de 2-badkamer villa.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Dompelbad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Casa Taboa Villa van de luchthaven Franca?
Casa Taboa Villa ligt op 15 minuten rijden van de luchthaven Franca. - ❓
Is er Wi-Fi in Casa Taboa Villa?
Ja, Casa Taboa Villa biedt wifi aan. - ❓
Is er een keuken in Casa Taboa Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Taboa Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Taboa Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Taboa Villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in dit vakantiehuis?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Franca zijn Fonte Luminosa en Fazendinha Zoomix, die respectievelijk op 7 en 4 km van dit vakantiehuis liggen. Daarnaast is Museu Histórico Municipal José Chiachiri (8 km) ook een aanrader om te bezoeken.